Сьогодні Коростенська громада схилила голови, віддаючи данину глибокої шани загиблим захисникам та усім невинним жертвам воєн. Це був день скорботи. Місто згадало героїв.
Про це повідомили представники міської ради.
До меморіалу полеглим воїнам прибули заступник міського голови Олександр Синицький, а також делегати виконавчого комітету та районної адміністрації для покладання квітів. Відбулася хвилина мовчання. Всі присутні вшанували пам’ять героїв.
Місцева влада наголосила, що правда про подвиг залишається вічною, допоки живі імена героїв у наших серцях. Пам’ять не має згасати. Це священний обов’язок.









Коментарі